سایه روشن ( سیاسی ، سی یا سی ، 30 یا 30 ، ... )

روحانی مثل احمدی‌نژاد اسرائیل را تحقیر کرد

یک نشریه آلمانی با اشاره به سخنان دکتر روحانی نوشت: حسن روحانی هم مانند محمود احمدی‌نژاد اسرائیل را تحقیر کرد و به تهدیدهای آن خندید.

هفته‌نامه آلمانی فوکوس با اشاره به سخنان اخیر روحانی در جمع فرماندهان دوران دفاع مقدس و در پاسخ تهدیدهای رژیم صهیونیستی علیه ایران نوشت: حسن روحانی نیز همچون محمود احمدی‌نژاد اسرائیل را تحقیر کرد. جانشین احمدی‌نژاد هم برای اسرائیل احترام قائل نیست و در نطقی برای کهنه سربازان جنگ، اسرائیل را نکبت‌بار خوانده و تهدیدات نظامی از جانب نتانیاهو را خنده‌آور توصیف کرده است.
این نشریه آلمانی می‌نویسد: «روحانی در جمع کهنه سربازان جنگ ایران و عراق گفت، وقتی بعضی‌ها بگویند همه گزینه‌ها روی میز هستند و دولت نکبت‌باری هم همین حرف را بزند، باید به این حرف خندید.»

فوکوس می‌افزاید: رئیس‌جمهوری جدید ایران در سخنان خود تاکید کرده «این صهیونیست‌ها چه کسی هستند که بخواهند ما را تهدید کنند.»نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی یکشنبه گذشته در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس آمریکا بار دیگر تهدید کرده بود که ممکن است اسرائیل حتی بدون کمک آمریکا تاسیسات هسته‌ای ایران را مورد حمله قرار دهد.


تاریخ ارسال: سه‌شنبه 1 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:22 | نویسنده: امیر | چاپ مطلب 1 نظر